Апел за рационалну потрошњу воде за пиће

Поштовани суграђани, апелујемо да рационално и наменски користите воду за пиће. Да пијаћу води не кориситите за наводњавање пољопривредних добара,заливање зелених површина и др. Уколико се настави ненамсенска потрошња врло је извесно да ће доћи до нередовног снабдевања водом за пиће и то пре свега у руралним срединама.