Апел за рационалну потрошњу воде за пиће
Поштовани суграђани, апелујемо да рационално и наменски користите воду за пиће. Да пијаћу
води не кориситите за наводњавање пољопривредних добара,заливање зелених површина и др.
Уколико се настави ненамсенска потрошња врло је извесно да ће доћи до нередовног снабдевања
водом за пиће и то пре свега у руралним срединама.